![]() ![]() Al sinds 2000 de best bezochte regionale nieuwssite |
November 2006 ( 3 ) |
© U S Media. Op alle foto's rust auteursrecht. Voordat u materiaal van deze site gebruikt voor publikatie, lees eerst de waarschuwing onderaan deze pagina. |
Op publikatie zonder uitdrukkelijke schriftelijke toestemming volgt zonder waarschuwing een factuur. |
![]() |
Kilroy's |
kijkcijfers: |
April: 257.348 |
Augustus: 405.852 |
Mei: 304.060 |
September: 387.299 |
Juni: 317.191 |
Oktober: 403.854 |
Juli: 374.156 |
Verwacht voor november: ca 418.000 2.5 miljoen bezoekers sedert begin april |
Bijna 1.2 miljoen unieke bezoekers in de laatste drie maanden ! |
(Let wel: ECHTE (unieke) bezoekers; géén pageviews !) |
Het ambulancepersoneel heeft de politie gealarmeerd, die met meerdere auto’s naar de lokatie is gereden.
Bij aankomst zagen agenten, dat de twee ambulancemedewerkers achterna gezeten werden door twee mannen.
Daarop hebben ze de verdachten overmeesterd en meegenomen naar het bureau.
Tijdens de aanhouding gedroegen de verdachten zich agressief tegenover de politie.
De agenten doen aangifte van belediging en bedreiging.
Het ambulancepersoneel is na de aanhouding van de beide mannen teruggekeerd in de woning om zorg te verlenen aan het slachtoffer.
De patiënt is overgebracht naar het Scheperziekenhuis in Emmen.
De personeelsleden van de Ambulancezorg zijn opgevangen door leden van de Bedrijfsopvangteams van het UMCG en de politie.
Zaterdag 18 november 2006
Lemelerveld: ravage op de Weerdhuisweg
Bij een bijna-frontale botsing tussen een vrachtwagentje en een personenauto op de Weerdhuisweg ontstond rond 17:30 uur een flinke ravage.
De brandweer, die met spoed naar de plaats des onheils reed, hoefde echter geen slachtoffers uit te knippen.
De twee inzittenden van de voertuigen, beiden uit Lemelerveld, konden gemakkelijk uit de wrakken worden gehaald.
De Weerdhuisweg is ruim twee uur afgesloten geweest.
De politie heeft ter plaatse een onderzoek ingesteld naar de oorzaak van het ongeval. Foto's: Persbureau Meter
VVD-lijsttrekker Mark Rutte huldigt duizendste TRIALS-deelnemer op TT-Circuit Assen
Vanmiddag werd eens te meer duidelijk, dat "TRIALS" inmiddels een enorme populariteit geniet.
VVD-corifee Mark Rutte kwam met de VVD-bus vol aanhang speciaal naar het TT-circuit om de duizendste deelnemer te huldigen.
Na een inleidende toespraak van TRIALS-oprichter en TVM-directeur Schade en Preventie Jan Stam was de beurt aan Mark Rutte.
Niko Meijer uit Nieuwlande kreeg van Rutte namens de TRIALS-organisatie een MP3-speler en een flinke bos bloemen cadeau.
Lees hier meer over TRIALS, The Ultimate Driving Test !
Foto: Don Stolwijk - U S Media
Elim: knaap gepakt met illegaal vuurwerk
Een zeventienjarige jongen uit Elim is vrijdagavond op de Perebomenweg aangehouden met illegaal vuurwerk .
De vlinderbommen zijn door de politie in beslag zijn genomen. Tegen hem is proces-verbaal opgemaakt.
Noord Sleen: automobilist gewond na botsing met boom
Even voor middernacht ontstond er op de Emmerstraat bij Noord Sleen een
aanzienlijke ravage.
Brandweerlieden van de groep Sleen troffen hier na een melding "Auto-Boom" een volledig vernielde Nissan aan.
De uit Noord Sleen afkomstige bestuurder (29) was gewond geraakt en werd behulp van knipgereedschap uit het wrak geborgen.
Hiertoe werden eerst het dak van de personenauto verwijderd en de lading (PC, golfclubs, tennisrackets etc.) uit de auto gehaald.
De man, die gebroken benen had, is met de nodige omzichtigheid uit zijn benarde positie bevrijd.
Hierna werd hij per ambulance naar het Scheperziekenhuis in Emmen vervoerd. Uit de blaastest bleek, dat hij niet teveel had gedronken.
Personeel van de verkeersongevallenanalysendienst bracht de situatie in kaart.
De auto had in eerste instantie links van de weg
een boom geraakt was daarna in de rechter berm tot stilstand gekomen.
Foto: Don Stolwijk - U S Media
Slagharen: papiercontainer in brand
Tegen enen moesten de mannen van de blusgroep Slagharen uit hun warme bedjes om gevolgen van kattenkwaad te bestrijden.
Eén van de twee oud-papiercontainers, die eens per maand op het Anton Geerdesplein staan, was door onverlaten in brand gestoken.
Omdat er nog relatief weinig papier in zat, was het vuur niet te moeilijk te blussen.
Foto: Don Stolwijk - U S Media
Om middernacht is ook www.kilroy.nl naar onze eigen server verhuisd. Mogelijk krijgt u nu nog een zogeheten admin-pagina en niet de gebruikelijke startpagina. Dat ligt aan uw provider, die zijn DNS-informatie nog niet heeft ververst. Waarschijnlijk is bij iedereen de bekende index-pagina binnen een dag te zien. |
Veenhuizen: brand in cel van jeugdinrichting Het Poortje
Vannacht rond 01:00 uur is brand uitgebroken in een cel bij
jeugdinrichting het Poortje aan de Oude Asserstraat.
In de cel was een man
aanwezig, wiens identiteit momenteel nog niet bekend is gemaakt.
Hij is zo snel mogelijk in veiligheid
gebracht. De brand werd snel geblust; de man bleef ongedeerd.
De oorzaak van de brand is nog niet bekend.
De Technische Recherche doet
sporenonderzoek. Foto: Persbureau Meter
Beilen: twaalf gevallen van inbraak opgelost
Op 28 september is ingebroken in een schuur aan de Smalbroek in Beilen.
Uit de schuur zijn o.a. een aanhanger, fietsen, hogedrukreinigers, buitenboordmotoren en allerlei gereedschappen gestolen.
Na het buurtonderzoek bleek, dat getuigen rond het tijdstip van de inbraak een auto met aanhanger hadden gezien.
Eén van de getuigen noteerde het kenteken. Een zelfde soort auto is bleek eerder te zijn gezien bij schuurinbraken in Beilen en Ruinen.
Op 3 oktober is de eigenaar van de auto aangehouden.
Bij een onderzoek in- en rondom de woning van deze verdachte trof de politie veel van diefstal afkomstige goederen aan.
Daaronder waren ook spullen afkomstig van de inbraak in de schuur aan de Smalbroek.
Het ging gereedschap, fietsen, motoren, aanhangers, buitenboordmotoren, hout, hogedrukreinigers, kettingzagen, kerstverlichting, enz.
De goederen zijn afkomstig waren van vier inbraken in Beilen, twee in Havelte.
|Ook waren er gestolen goeden van inbraken in Nijensleek, Darp, Ruinen, Diever, Wanneperveen en Olderberkoop.
De buit is teruggegeven aan de eigenaren.
De verdachte is inmiddels weer op vrije voeten.
De politie heeft het onderzoek afgesloten en hetdossier gaat naar Justitie.
* Snorfietser (20) komt om bij verkeersongeval in Blokzijl
* Zestien bromfietsers bekeurd in Steenwijk
* Extra toezicht na serie autoinbraken en vuurwerkoverlast in Kampen
* Winkeldievegges gearresteerd in Dedemsvaart en Hardenberg
* Zakkenrollers actief in Zwolle-centrum
* Dronken inbreker op kinderbed in Nieuwediep (Dr.)
* Bromfietsers botsen frontaal op elkaar in Hoogeveen
* Aanrijding op de Europaweg in Coevorden
* Twee gewonden na aanrijding op de Domeinweg in Fluitenberg
Oud Avereest: schoorsteenbrand nog tijdig geblust
Om 19:01 uur werden de blusgroepen van Balkbrug en Dedemsvaart gealarmeerd: er zou een schoorsteenbrand woeden op Oud Avereest.
Omdat al bekend was, dat het om een oud pand met een rieten dak ging, werd ook de hoogwerker uit Hardenberg
verzocht uit te rukken.
Bij aankomst zag men een flink rokende schoorsteen, waar de bejaarde bewoner vanaf een ladder al natte jute zakken in had gepropt.
Daardoor werd de hoeveelheid zuurstof in het rookkanaal
snel beperkt en zou het vuur nagenoeg moeten doven.
Uit voorzorg werd het rieten dak goed nat gehouden.
Het was nu zaak de brandhaard zo snel mogelijk te de nek om te draaien.
Vanuit de woonkamer viel men het vuur aan, nadat de kachel weggehaald was en op het er was neergezet.
Tegelijkertijd arriveerde de hoogwerker, waardoor het rookkanaal kort daarop van bovenaf effectief geveegd kon worden.
Rond half negen was het gevaar geweken.
Heemserveen: gaslek blijkt doorblazen van leiding
Een "gaslek OGS fase 1". Dat klinkt heel dreigend.
De brandweer van Slagharen en van Hardenberg reden vanavond vanwege die melding met spoed naar de Jachthuisweg in Heemserveen.
Het was even zoeken, maar uiteindelijk ontdekte men de bedoelde lokatie
aan de oostkant van de weg; een eindje het land in.
Daar klonk inderdaad een hard gesuis, alsof er een grote hoeveelheid gas wegstroomde. Dat bleek gelukkig niet het geval.
In een pas gegraven sleuf lagen diverse leidingen, waarvan er één kennelijk net door de netbeheerder drooggeblazen werd.
Met de wetenschap, dat de situatie veilig was, konden de opgetrommelde spuitgasten terug naar de kazernes.
Foto's: Don Stolwijk - U S Media
Collendoorn: brand dreigt van tractor op veeschuur over te slaan
Een veehouderaan de Havezateweg ontsnapte vanmiddag aan een gevaarlijke brand, die op de veeschuur over dreigde te slaan.
De tractor, die vlak bij de veeschuur stond en gebruikt werd om mest in de mestkelder om te roeren, had onverwacht vlam gevat.
De man was net nog in het land geweest en toen hij langs de tractor liep
om in zijn woning koffie te gaan drinken, was alles nog in orde.
Het was dan ook even schrikken, toen de buren hem kort daarop belden met de boodschap, dat er achter de schuur brand was uitgebroken.
Het bleek, dat de tractor
vlam had gevat tijdens het pompen en dat de vlammen inmiddels al flink oplaaiden.
Een dikke zwarte rookkolom was tot op kilometers afstand te zien.
Het vuur had inmiddels al een deel van een grote deur van de veestal aangevreten, waardoor zo'n 120 koeien en 20 kalveren gevaar liepen.
Gelukkig was de Hardenberger blusgroep, die uitgerukt was naar het ongeval op de N34, nog niet terug naar huis en kon men snel uitrukken.
De vlammen werden voortvarend gedoofd en al snel was het vuur verleden tijd.
Wel knalde er tijdens het bluswerk de rechter achterband
met een daverende klap, maar gelukkig raakte niemand gewond.
N34 (Gramsbergen - Anerveen)
: bestelauto over de kop
Rond 14:00 uur reed de bestuurder van een Renault Kangoo over de N34 net voorbij de oprit vanaf Gramsbergen bij de Anerweerdweg.
Hij werd even afgeleid door een vrachtwagen en had daardoor niet gezien, dat er een automobilist vóór hem sterk afgeremd had.
Toen hij dat alsnog ontdekte, probeerde hij door hard remmen en een stuurreactie -de berm in- een aanrijding te voorkomen.
Hoewel hij er de kop-staart-aanrijding mee voorkwam, ging de bestelauto vlak voor de kruising met de Anerweerdweg over de kop.
Gelukkig kon de man uit de flink beschadigde auto kruipen; ongedeerd, zo bleek uit de checkup in de kort daarop gearriveerde ambulance.
Voor de gealarmeerde blusgroep uit Gramsbergen en de het hulpverleningsvoertuig uit Hardenberg was er dus weinig te doen.
Berger Goverts zette de Kangoo met de goede kant omhoog en lierde de bestelauto daarna op de auto-ambulance.
Omdat de gehele hulp- en bergingsoperatie in de berm plaatsvond, had het verkeer op de N34 geen last van de naweeën van het ongeval.
Hasselt: ongeval op de N331
De brandweer van Hasselt werd om 07:08 uur opgeroepen voor een "ongeval met letsel", zoals dat in brandweertermen heet.
Op de N331 net voor Hasselt was een personenauto in de droge sloot beland.
De bestuurder heeft vermoedelijk de verkeersremmende bocht vlak voor de gemeentegrens over het hoofd gezien.
De man bleef ongedeerd en wist op eigen kracht uit zijn auto te klauteren; dus was er voor de brandweer erg weinig te doen.
Wel werd voor de zekerheid de accuklem ontkoppeld.
Berger Hooikammer nam de onfortuinlijke bestuurder en zijn heilige koe mee naar het bergingsbedrijf.
Foto's: Henry Wallinga
Coevorden: gasleiding kapotgetrokken tijdens graafwerk
Een deel van Het Kasteel werd vanmorgen bij de Markt door de Coevorder brandweer met linten afgezet vanwege een flink gaslek.
Tijdens graafwerkzaamheden had de machinist van een rupskraantje een gasleiding onder het trottoir kapotgetrokken.
Omdat er een grote hoeveelheid gas bulderend uit het gat spoot, werd de omgeving rond het lek in een straal van zo'n vijftig meter afgezet.
Hierdoor konden bijvoorbeeld mensen, die bij de ABN-Amro- of de Rabobank geld wilden pinnen,
daar tijdelijk niet terecht.
Brandweer en politie zagen er op toe, dat niemand zich voorbij de linten begaf.
Na verloop van tijd stond men toe, dat men -zij het via een voorgeschreven route- toch kon gaan pinnen.
Rond twaalf uur had personeel van netbeheerder Rendo het lek gedicht en was het gevaar definitief geweken.
Meppel: auto brandt uit na botsing
Een 22-jarige automobilist uit Meppel verloor gisteravond op de A32 bij de afslag Meppel-Noord de macht over het stuur.
Toen de man probeerde de auto onder controle te krijgen, schoof het voertuig dwars over de weg tegen de betonnen muur.
Voordat de gewonde bestuurder uit de auto stapte, zag hij al rook onder de motorkap vandaan komen.
Hierna brak er brand uit, die de auto volledig verteerde.
De brandweer heeft de resten van het volledig uitgebrande voertuig geblust.
Rijkswaterstaat heeft diverse voertuigen ingezet om het wegdek te reinigen.
In het ziekenhuis bleek, dat de man een gebroken sleutelbeen en diverse kneuzingen aan de aanrijding over had gehouden.
Foto's: Henry Wallinga
Hoogeveen: overval Nadirlaan in OPSPORING VERZOCHT
De bewoners van een huis aan de Nadirlaan zijn in de nacht van zondag 13 op maandag 14 augustus rond 03.00 uur gewelddadig overvallen.
Ze lagen te slapen, toen er opeens twee mannen in de slaapkamer stonden,
die er direct op los sloegen en stompten.
Het echtpaar werd vastgebonden en
mishandeld. De twee overvallers spraken met vermoedelijk een Turks of Marokkaans
accent.
De daders gaan er uiteindelijk vandoor met geld, pinpassen en een gouden ketting
met een gouden plaatje van 3 bij 2 centimeter.
Die nacht probeerden twee
personen met het pasje te pinnen bij de Postbank in Apeldoorn-centrum.
De videobeelden hiervan zijn getoond in "Opsporing Verzocht".
De politie vraagt: "Wie
herkent de twee personen die proberen te pinnen met een gestolen pas?
Wie
weet meer over de overval aan de Nadirlaan in Hoogeveen?"
U kunt bellen met 0900 8844 of anoniem met 0800 7000.
IJsselland: drie politiebureau's gesloten op 23-11 Donderdag 23 november zijn de politiebureaus van Dalfsen, Ommen en Lemelerveld gesloten voor aangiftes en andere zaken. Voor spoedmeldingen kunt u 112 bellen; voor overige vragen kunt u ontact opnemen met het landelijk telefoonnummer: 0900-8844 |
Twente: in nog geen jaar al ruim honderd mensen besmet met zeldzame salmonella-bacterie
Sedert december 2005 zijn al ruim 140 gevallen bekend van besmetting met met de zeldzame "salmonella typhirium faagtype 560".
Hiervan zijn meer dan honderd in Twente aan het licht gekomen.
Het gaat hierbij vooral om kleine kinderen tot vijf jaar, die door de bacterie zijn getroffen.
De bacterie kan leiden tot een ernstige darminfectie en kan in sommige gevallen dodelijk zijn, hoewel dat in Twente nog niet voorgekomen is.
Inmiddels is uit onderzoek van de Voedsel- en Warenautoriteit gebleken, dat de bacterie in enkele partijen boerenkaas terecht is gekomen.
>>> Meer informatie
Meer regionale tv-zenders nu via de satellietschotel te ontvangen |
Een achttienjarige bromfietser uit Ommen is zondagochtend gewond geraakt op de kruising van de Hammerweg met de Wolfskuil.
Hij werd aangereden door een bestelbus, bestuurd door een 32-jarige man uit Kędzierzyn-Koźle (Polen).
De bestelbusbestuurder heeft de bromfietser, die hij voorrang moest verlenen, vermoedelijk over het hoofd gezien.
De bromfietser werd met een gebroken knie en een enkelfractuur naar het ziekenhuis vervoerd. Foto's: Driekus Ardesch
Door deze site te bezoeken gaat u akkoord met onderstaande voorwaarden. Op alle foto's, afbeeldingen en teksten op de sites van U S Media rust auteursrecht. Enigerlei publikatie van ons auteursrechtelijk beschermde materiaal zonder onze uitdrukkelijke schriftelijke toestemming wordt beschouwd als aankoop. Op deze afname volgt een factuur van € 75,00 exclusief BTW per foto en/of artikel. Bij in gebreke blijven van betaling volgt gerechtelijke vervolging. |