Al sinds 2000 de best bezochte regionale nieuwssite
Juli 2009 (1)
© U S Media. Op alle foto's rust auteursrecht.
Voordat u materiaal van deze site gebruikt voor publikatie,
lees eerst de waarschuwing onderaan deze pagina.
Op publikatie zonder uitdrukkelijke schriftelijke toestemming
volgt zonder waarschuwing een factuur.

eXTReMe Tracker
===
Kilroy.nl brengt u dagelijks gratis nieuws dank zij deze sponsors:
(De KILROY-carstickers liggen er voor u klaar!)

Kom a.s. zaterdag eens langs bij de

Entree slechts € 1,75 - inclusief een kopje koffie, thee of chocolademelk !

Deze bannerruimte is NU nog beschikbaar !
Reageer snel voor een vrijblijvend gesprek !
(Alleen voor bedrijven en instanties. Vermeld uw gegevens, incl KvK-nummer)




Gereserveerd voor een nieuwe sponsor in Emmen

 





IJSSELLAND
DRENTHE
GRONINGEN

Extra mededelingen van onze sponsors:

Nieuwe stand van de week:
( Versterkers, luidsprekerboxen, microfoons, tuners, karaoke-toebehoren, plasmalampen, etc . ! )





Dinsdag 30 juni 2009 - update 15:51 uur

N348 / Dalmsholte: meerdere licht gewonden na voorrangsfout taxichauffeur
Een Hyundai H-200 Nineseater is vanmorgen tegen half elf ondersteboven in de berm van de N348 ter hoogte van het zweefvliegveld bij Dalmsholte tot stilstand gekomen.
Het ongeval ontstond, toen de bestuurder van een Mercedes taxibus de autoweg vanaf de Langsweg in de richting van Lemele wilde oversteken, maar de uit de richting van Raalte naderende Hyundai, waarin naar verluidt vier personen zaten, over het hoofd zag.
De taxibus raakte de Hyundai in de flank, waardoor die de rechter berm in schoot en kantelde, maar vlak vóór een sloot tot stilstand kwam.
De inzittenden van de Hyundai zijn met hulp van de brandweer van Lemelerveld uit het volledig vernielde voertuig geholpen en vervolgens voor controle naar een ziekehuis in Zwolle vervoerd. Over de ernst van hun letsel is nog niets bekend.
Nadat een verkeersongevalsanalist de situatie had opgetekend, kon berger Autax de beschadigde voertuigen ophalen.
Het verkeer werd ter plaatse omgeleid, totdat de weg rond het middaguur vrijgegeven kon worden.
Foto: Don Stolwijk - U S Media


Hengelo: brand in matrijzenmakerij
In een productiehal van modelmakerij Groothuis aan de Zaagstraat in Hengelo heeft een brand vannacht aanzienlijke schade aangericht.
De brand begon rond 23:40 uur in een freesbank, maar bleef beperkt tot de productiehal.
De brandweer van Hengelo-Noord en -Centrum was de brand, die gepaard ging met een flinke rookontwikkeling, na twintig minuten meester, waarna de hal met overdruk-ventilatoren werd gelucht.
Er zijn geen gewonden gevallen.
Foto's: Michel Hofsté


Maandag 29 juni 2009

A32: grote ravage na aanrijding vrachtwagens bij Steenwijk
Op de A32 tussen Wolvega en Steenwijk ontstond vanmiddag even na 15.00 uur een grote ravage, nadat een vrachtwagencombinatie, geladen met een asfaltfreesmachine, achterop een voor hem rijdende kraanwagen reed.
Het ongeval gebeurde enkele honderden meters, nadat de wegversmalling in verband met asfalteringswerkzaamheden was beëindigd.
De kraanwagen reed op de rechterbaan in de richting van Steenwijk met een snelheid van ongeveer 70 km per uur.
De chauffeur van de vrachtauto met daarop de freesmachine had dat te laat in de gaten en botste achter op de kraan.
De uitstekende kraan boorde zich in de rechterzijde van de cabine van de vrachtauto.
De chauffeur van de vrachtwagen is afgevoerd naar het ziekenhuis. De kraanwagenchauffeur kwam met de schrik vrij.
De transportband van de freesmachine brak door de klap af en schoot over de cabine heen.
De verkeersongevalsanalisten hebben de zaak op papier gezet, waarna de berging van beide voertuigen kon beginnen.
Door dit ongeval ontstond er een langzaam rijdende file van meer dan acht kilometer.
Foto's: Persbureau Meter



Buggy en Biketeam goede aanvullingen hulpverlening rond TT
De inzet van het nieuwe biketeam van UMCG Ambulancezorg en een speciale terreinvaardige Polaris Buggy bij de medische zorgverlening rond de TT van afgelopen weekend heeft duidelijk een toegevoegde waarde.
Dat is de conclusie van de ambulancedienst na een eerste analyse van de inzetten van beide nieuwe vormen van vervoer tijdens de TT.
Het biketeam werd ingezet voor de TT-campings rond Witten; de Polaris Ranger Buggy rond het circuit zelf.
Niet alleen zijn de bikers met hun medische uitrusting in het zeer drukke gebied rond de TT-campings veel sneller dan een auto door de mensenmassa’s op straat, ook kunnen ze rustiger werken bij de zorgverlening, doordat twee fietsen met medische uitrusting minder aandacht trekken van vaak nogal uitbundige TT-campinggasten dan een grote ambulancebus.
-
De Polaris Ranger, een supersnel, vierwiel-aangedreven terreinvoertuigje, bewees goede diensten in het nogal gevarieerde terrein rond het heilige asfalt van het circuit.
Kleine hindernissen, los zand en taluds  werden zonder problemen genomen op weg naar een nieuwe inzet.
En ook hier nieuwsgierigheid in plaats van agressie bij het publiek. Geen gebonk op ramen van een ambulance of ander gedoe.
De test van het multifunctionele voertuigje wordt de komende tijd verder geëvalueerd.
Wat een aantal berijders betreft, mag de Polaris Ranger zo aan het assortiment voertuigen worden toegevoegd


Almelo: fietser op overgang door trein gegrepen
In de afgelopen nacht rond 01.30 uur kreeg de politie een melding over een dodelijke aanrijding tussen een fietser en een trein op de Aalderinkssingel in Almelo.
Een 53-jarige fietser uit Almelo reed zonder verlichting de spoorrails op en werd aangereden door een naderende trein.
De man is ter plaatse aan zijn verwondingen overleden.

Uit onderzoek bleek, dat de spoorboom voor fietsers en voetgangers vernield was. Mogelijk heeft het slachtoffer hierdoor de trein niet opgemerkt.
Mensen die weten, waardoor de spoorboom afgebroken is, wordt verzocht zich te melden bij de politie Twente, afdeling Almelo (0900-8844) of via Meld Misdaad Anoniem: 0800-7000.
Foto's: Alwin Winkel


Stelt u zich eens voor, dat hier een banner van uw bedrijf had gestaan...?
Reclame valt niet op.
(Dit was reclame)



Emmen: motorrijder sterft na val
Om 02:44 uur in de afgelopen nacht werd de Emmer brandweer opgeroepen vanwege een eenzijdig verkeersongeval op de kruising van de Houtweg met de Laan van de Eekharst, waarbij een auto betrokken zou zijn.
Het bleek echter te gaan om een motorrijder, die onderuit was gegaan in een flauwe bocht, waarna hij een lichtmast en een boom raakte.
De man, wiens identiteit nog steeds niet bekend is, is ter plaatse overleden. Foto's: Persbureau Meter

Zondag 28 juni 2009

Eelde: auto tegen boom op afrit A28
Rond kwart voor twee vanmiddag is op de afrit van de A28 bij Eelde een auto uit de bocht gevlogen en tegen een boom gebotst.
Een gehandicapte inzittende kon niet zelfstandig uit het voertuig komen en kreeg daarom hulp van de Harense brandweer.
Het slachtoffer is voor controle per ambulance naar een ziekenhuis overgebracht.
Ook de andere inzittende liep geen ernstige verwondingen op.
-
Foto´s: Persbureau Meter

De originele Fifty-fifty (Faster) spijkerbroeken !

Hardenberg: jongen (14) ernstig gewond door brand
Een veertienjarige jongen is zondagavond rond 21:35 uur ernstig gewond geraakt tijdens kluswerk aan een fiets achter een woning aan de Kamphof in Hardenberg.
Twee buurmannen van het slachtoffer, die een ontploffing hoorden, ontdekten brand achter de woning en grepen direct in, toen ze zagen, dat de kunststof broek van de knaap vlam had gevat en hij ernstige brandwonden aan zijn benen had opgelopen.
Ze blusten het vuur met een tuinslang en belden het alarmnummer.
Door het adequate ingrijpen van de twee mannen hoefde de brandweer, die uitrukte met twee tankautospuiten en de hoogwerker, niet meer ter plaatse in actie te komen.
Het slachtoffer, dat deel uitmaakt van een gezin, dat veertien jaar geleden uit Sri Lanka naar Nederland kwam, is per ambulance naar een ziekenhuis overgebracht.
-
De schrik en verslagenheid onder de gezinsleden was groot.
De moeder van het gezin werd door een buurvrouw getroost en één van de kinderen kreeg een knuffelbeer tegen de schrik.
Het voorval zorgde voor een grote toeloop van publiek uit de wijk.
Foto's: Don Stolwijk - U S Media


A28 / Spier: twee motorrijders naar ziekenhuis
In de drukte na de TT reed zaterdag op de A28 bij Spier een motor met twee personen achter op een auto.
Beiden raakten licht gewond en werden per ambulance overgebracht naar het Bethesda-ziekenhuis.
De verkeershinder werd beperkt door snel handelen van de hulpdiensten.
-
Foto's: www.regiohoogeveen.nl


A28: "Uitstuif" TT Assen
Vele honderden foto's van de "Uitstuif" na de Asser TT kwamen er vandaag binnen op de redaktie.
We plaatsten een selectie van de meest opmerkelijke beelden, vastgelegd door Martin Schonewille, Henry Wallinga en Kees Verwijs.
-


Dalerpeel: gebouw ijsbaanvereniging afgebrand
De blusgroep van de Krim kwam zondagmorgen even na half zeven in aktie, nadat gemeld werd, dat er een "keet of hok" in brand stond aan de Nassaustraat in Dalerpeel. Het bleek te gaan om een flinke brand in het gebouw van de Stichting tot Ijsvermaak "Ons Genoegen" achter de Algemene Begraafplaats. Reden om ook de blusgroep van Zwinderen op te laten roepen, mede in verband met de aanvoer van bluswater, dat van een brandkraan uit de bebouwde kom moest komen.
De hoogwerker van de Coevorder brandweer kon onverrichter zake retour.
Het was al snel duidelijk, dat het aan de buitenzijde van damwandprofiel platen voorziene gebouw niet meer te redden was.
Het kostte aardig wat moeite , de vlammen definitief te doven en er moest aardig was gesloopt worden, voordat de laatste brandhaarden de nek omgedraaid konden worden. Wel kon de veegmachine bijtijds in veiligheid gebracht worden.
Tegen half negen konden de spuitgasten inpakken en terug naar de kazerne.
De zaak wordt door de politie onderzocht, omdat er sterke aanwijzingen van brandstichting zijn.
Het vuur is kennelijk tegen de buitengevel begonnen.
Foto's: Don Stolwijk - U S Media



Voor de oudere nieuwspagina's zie het archief

eXTReMe Tracker



Waarschuwing !
Door deze site te bezoeken gaat u akkoord met onderstaande voorwaarden.
Op alle foto's, afbeeldingen en teksten op de sites van U S Media rust auteursrecht.
Enigerlei publikatie van ons auteursrechtelijk beschermde materiaal zonder onze uitdrukkelijke schriftelijke toestemming wordt beschouwd als aankoop.
Op deze afname volgt een factuur van € 75,00 exclusief BTW per foto en/of artikel.
Bij in gebreke blijven van betaling volgt gerechtelijke vervolging.

Indien het overnemen van teksten of beeldmateriaal niet binnen twaalf uur na publikatie aan U S Media gemeld wordt, worden bovendien administratiekosten in rekening gebracht.
In geval van "leeching" wordt een bedrag ter grootte van de schade door overmatig dataverkeer in rekening gebracht.
Bij in gebreke blijven van betaling volgt gerechtelijke vervolging.
Hierop worden geen uitzonderingen gemaakt.

Monitored by: InternetSeer - Web Site Monitoring