![]() ![]() Al sinds 2000 de best bezochte regionale nieuwssite |
September 2006 ( 5 ) |
© U S Media. Op alle foto's rust auteursrecht. Voordat u materiaal van deze site gebruikt voor publikatie, lees eerst de waarschuwing onderaan deze pagina. |
Op publikatie zonder uitdrukkelijke schriftelijke toestemming volgt zonder waarschuwing een factuur. |
Adverteren
op www.kilroy.nl
24 uur per dag, 7 dagen per week voor meer bereik, exclusiviteit en veel minder kosten! www.kilroy.nl is verreweg de best bekeken internetsite voor regionaal nieuws in Overijssel en Drenthe Mail -geheel vrijblijvend- voor meer info ! |
Kom
a.s. zaterdag eens langs bij de
![]() Entree slechts € 1,75 - incl. een kopje koffie of thee ! Onze site is geheel vernieuwd! Tientallen nieuwe foto's ! |
![]() |
Kilroy's kijkcijfers: Ruim één miljoen unieke bezoekers in de laatste drie maanden ! April: 257.348 Mei: 304.060 Juni: 317.191 Juli: 374.156 Augustus: 405.852 (Let wel: dat zijn ECHTE (unieke) bezoekers; géén pageviews !) |
Humor van de dag: |
Fun-foto van de dag: |
![]() (Reclame van een Canadees advocatenkantoor) |
De escapades, blunders en oplichtingspraktijken van een chaotische energieboer ! |
Bordenblunders (deel 19): |
Verkeer: vanaf 1 oktober nieuwe rijbewijzen - meer info: klik hier |
De afgelopen dagen heeft een speciaal politieteam, onder leiding van het Openbaar Ministerie in Zwolle, twee mannen aangehouden.
Zij worden verdacht van de verkrachting van een vijftienjarig meisje tijdens het dorpsfeest in het weekend van 15 op 16 september j.l.
Het gaat om een 24-jarige man uit Leeuwarden en een 22-jarige man uit Oldemarkt.
Beide mannen zijn opgesloten. Tegen hen wordt een nader onderzoek ingesteld.
Het slachtoffer was vrijdag tegen 03:00 uur onderweg uur van het feestterrein aan de Hareweg naar het huis van een vriendin in het dorp.
Onderweg werd zij aangesproken door twee jonge mannen.
Dalen: man aangehouden na zware mishandeling
In de nacht van dinsdag op woensdag hebben agenten een 24-jarige man uit Dalen van zijn bed gelicht.
De man wordt verdacht van het ernstig mishandelen van een 73-jarige Emmenaar.
De twee hadden het aan de Slenerweg met elkaar aan de stok gekregen.
De jongste sloeg daarbij met een ijzeren sleutel op het hoofd van de oudere man.
Het slachtoffer moest daarna enkele tientallen euro’s afgeven, waarna de geweldpleger de man zwaar gewond achterliet.
De gewonde man wist in zijn auto naar het Scheperziekenhuis te rijden, waar hij vijftig hechtingen kreeg.
Op basis van gegevens van het slachtoffer kon later die nacht de man uit Dalen worden aangehouden.
Het eerste verhoor wijst in de richting van geldzorgen als motief voor de beroving.
Verkeer: buschauffeurs Arriva in staking- praktisch geen Arriva-vervoer in het noorden
Vanmorgen hebben buschauffeurs van Arriva het werk neergelegd.
Dit gebeurde
uit onvrede over het uitblijven van nieuwe dienstroosters, die de werkdruk moeten verminderen.
Er rijden momenteel geen Arriva-bussen in Groningen, Drenthe, ZO-Friesland, Leeuwarden en in delen van Gelderland en Zuid-Holland.
Overleg hierover tussen de ondernemingsraad en de Arriva-directie, dat rond 09:00 begon, moest soelaas in deze kwestie brengen.
Inmiddels rijden in Zuid-Holland en Gelderland weer bussen, maar niet of nauwelijks in
de noordelijke provincies
"Bergentheim" zaterdag naar de finale
Een team van de brandweergroep Bergentheim gaat zaterdag de strijd aan voor het landelijk kampioenschap in de Hoofdklasse.
Zeven ploegen uit het hele land hebben zich voor de finale, die in Best wordt gehouden, geplaatst.
De Bergentheimers plaatsten zich voor de eindstrijd, door op de gewestelijke wedstrijden als eerste te eindigen.
De plaatselijke brandweer treedt daar op als gastheer.
De ploeg zal in gezelschap van een touringcar vol supporters zaterdag om 15.00 uur aantreden voor hun oefening.
Het scenario is voor ieder een verrassing. De ploeg heeft zich de laatste weken door allerlei oefeningen voorbereid.
Dit de tweede keer in de afgelopen jaren, dat de groep van Bergentheim zich wist te plaatsen voor een landelijke eindstrijd. (Archieffoto)
Verkoophuis Slagharen zoekt een fulltime medewerker (man) van ca 18 jaar voor de meubelafdeling voor het monteren van meubels. |
Door deze site te bezoeken gaat u akkoord met onderstaande voorwaarden. Op alle foto's, afbeeldingen en teksten op de sites van U S Media rust auteursrecht. Enigerlei publikatie van ons auteursrechtelijk beschermde materiaal zonder onze uitdrukkelijke schriftelijke toestemming wordt beschouwd als aankoop. Op deze afname volgt een factuur van € 75,00 exclusief BTW per foto en/of artikel. Bij in gebreke blijven van betaling volgt gerechtelijke vervolging. |